Darmowe ogłoszenia dla Polaków w UK!

Hurtownia fryzjerska w UK
Polskie alkohole w UK Salon fryzjerski i kosmetyczny

Proszę o kontakt Angielski, polski, nauczanie, pomoc, pisanie, SEO, tłumaczenia, Skype Całe UK

Mark as spam misclassified duplicated expired offensive

Language Classes Published date: 21/05/2016 Modified date: 14/12/2016
  • Kraj: United Kingdom
  • Region: Całe UK
  • Miasto: Całe UK
  • Obszar miasta: Całe UK
  • Adres: Całe UK

Angielski, polski, nauka, nauczanie, korepetycje, lekcje, kursy, konwersacje, pomoc, tłumaczenia, pisanie, SEO, itp. także przez telefon, czy Skype!

Kursy języka angielskiego dla każdego w Birmingham lub np. przez Skype! Samouczki mp3 - nagrania i zapis tekstowy do samodzielnego uczenia się w domu.

Darmowa lekcja próbna! Ceny już od £1 za 15 minut kursu lub £3 za 15 minut lekcji przez Skype, np. £2 lub £6 za 30 minut, itd! Od 2 osób 25% taniej!

Korepetycje, lekcje, konwersacje, itp, z j. angielskiego i j. polskiego dla każdego także dla dzieci na każdym poziomie od początkującego do zaawansowanego - poprawne pisanie, czytanie, wymowa, itp. Gramatyka na najwyższym poziomie. Nauczamy w przyjaznej atmosferze, także np. przez Skype! Program nauczania dobieramy indywidualnie dla potrzeb każdego ucznia! Nauczyciele, językoznawcy i tłumacze z ponad 20 letnim doświadczeniem. Na życzenie nagrywamy lekcje i wysyłamy materiały na e-mail ucznia.

Przygotowanie tekstów do rozmów w różnych sytuacjach życiowych, a także do testów z j. angielskiego wszystkie poziomy, uzyskanie rezydentury albo obywatelstwa brytyjskiego, BHP i inne zawodowe itp.

Pomoc, doradztwo i telefonowanie w różnych sprawach, wypełnianie dokumentów w języku angielskim online, pisanie i sprawdzanie oficjalnych pism, skarg, zażaleń, listów formalnych, podań, CV, prac magisterskich, itp, oraz tekstów reklamowych, marketingowych, dla stron internetowych (SEO) itp.

Zawodowe certyfikowane tłumaczenia telefoniczne i pisemne, nagrań, tekstów i dokumentów, zwykłe 5p, techniczne 8p za słowo. Krótkie czasy oczekiwania.

Nazwa firmy: lingutransla
Osoba kontaktowa: Piotr

Kontakt:
http://lingutransla.com
https://www.facebook.com/lingutransla
e-mail: lingutransla@gmail.com
tel. +44 7542352715

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"